Jesteśmy wieloletnim producentem i międzynarodowym dystrybutorem systemów ogrodzeniowych, w skład których wchodzą: ogrodzenia ozdobne, przemysłowe oraz mobilne, wykonywane zarówno ze stali jak i aluminium.

W związku z rosnącym popytem na nasze systemy ogrodzeniowe, poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Ślusarz-monter

Oferujemy:

-wynagrodzenie od 3 000 zł netto

-zatrudnienie pełnoetatowe na podstawie umowy o pracę

-pracę w doświadczonym zespole

Specjalista ds. obsługi klienta

Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Pracownik biurowy – specjalista ds. obsługi klienta.

Zakres obowiązków:
-kompleksowa obsługa klienta (m.in. sporządzanie ofert cenowych, opracowywanie zamówień od kontrahentów);
-telefoniczna/mailowa obsługa głównie klienta niemieckojęzycznego
Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2;
-obsługa pakietu MS Office;
-komunikatywność, skrupulatność, dobra organizacja pracy,
Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie;
-stałe zatrudnienie pełnoetatowe na podstawie umowy o pracę;
-możliwość darmowego uczestnictwa w kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe;
-wysoki standard warunków pracy;
-jednozmianowy system pracy, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00

Spawacz MIG/TIG

Oferujemy:

– odnawianie certyfikatów spawalniczych

– prowadzimy szkolenia spawaczy

Konstruktor/Kreślarz

-projektowanie konstrukcji spawanych ogrodzeń ozdobnych oraz przemysłowych (bram, płotów, a także balustrad),
-wkomponowywanie ozdób w konstrukcję ogrodzeń ozdobnych,
-dopasowywanie napędów elektrycznych do konstrukcji bramy,
-przewidywanie i projektowanie możliwych rozwiązań technicznych (modyfikowanie standardowych wzorów bram pod wymagania klienta),
-przygotowywanie dokumentacji technicznej wykonawczej (produkcyjnej) oraz ofertowej

Wymagania:
-wykształcenie średnie lub wyższe,
-bardzo dobra znajomość programu SolidWorks, ewentualnie pokrewnych,
-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
– doświadczenie w konstruowaniu konstrukcji spawanych (profile stalowe oraz aluminiowe); znajomość procesów obróbki metalu (spawanie, obróbka strumieniowo-ścierna, obróbka skrawaniem na frezarkach, cięcie laserowe, gięcie arkuszy blach),
-znajomość technologii spawalniczych,
-praktyczna wiedza z zakresu wytrzymałościowej analizy statycznej konstrukcji (MES)

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-stałe zatrudnienie pełnoetatowe na podstawie umowy o pracę,
-możliwość darmowego uczestnictwa w kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
-wysoki standard warunków pracy,
-dogodny czas pracy, w miarę możliwości dopasowany do potrzeb pracownika

Technolog – Programista CNC (Obróbka skrawaniem)

– programowanie maszyn CNC (5-cio osiowe centrum BOLERO 3 – frezarka)

– planowanie produkcji pod kątem czasów obróbki

– tworzenie programów, rozliczeń materiałowych

– kreowanie kalkulacji obróbki na potrzeby wycen

– współpraca z działem projektowo-technologicznym

– raportowanie zużyć materiałów

– opieka nad zasobami narzędziowymi obrabiarek

– dostarczanie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej

– modyfikację dokumentacji w oparciu o potrzeby produkcji

– aktywny udział w obniżaniu kosztów produkcji

Wymagania:

– minimum 5-letnie doświadczenie w branży obróbki metali

– bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

– mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn CNC (istnieje możliwość szkolenia)

– znajomość oprogramowania 3D-SOLIDWORKS, CAMPROX lub inne

Oferujemy:

– zatrudnienie pełnoetatowe na podstawie umowy o pracę

– wynagrodzenie od 4 000 zł netto

– pracę w młodym i doświadczonym zespole

– możliwość zdobywania wiedzy poprzez szkolenia branżowe

– możliwość rozwoju zawodowego

Operator CNC

Poszukujemy osób na stanowisko operator CNC WaterJet.

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość rynku technicznego

– umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

– mile widziana znajomość oprogramowania 3D-SOLIDWORKS, CAMPROX lub innego

Oferujemy:

– wynagrodzenie od 3 500 zł netto

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– pracę w młodym doświadczonym zespole

Siedziba firmy/Miejsce pracy:
43-436 Górki Wielkie, ul.Spółdzielcza 9 – 1km od węzła S52 zjazd na Brenną.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres k.krzywon@tps-activ.com lub złożenie osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez tps-activ w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”