Firma tps-activ od ponad dekady jest producentem i międzynarodowym dystrybutorem systemów ogrodzeniowych w skład których wchodzą: ogrodzenia ozdobne, przemysłowe oraz mobilne, wykonywane zarówno ze stali jak i aluminium.

W związku z rosnącym popytem na nasze systemy ogrodzeniowe, poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Spawacz MIG/TIG

Oferujemy:

-wynagrodzenie od 3 000 zł netto

-zatrudnienie pełnoetatowe na podstawie umowy o pracę

-pracę w doświadczonym zespole

Technolog – Programista CNC (Obróbka skrawaniem)

Zakres obowiązków:

– programowanie maszyn CNC (5-cio osiowe centrum BOLERO 3 – frezarka)

– planowanie produkcji pod kątem czasów obróbki

– tworzenie programów, rozliczeń materiałowych

– kreowanie kalkulacji obróbki na potrzeby wycen

– współpraca z działem projektowo-technologicznym

– raportowanie zużyć materiałów

– opieka nad zasobami narzędziowymi obrabiarek

– dostarczanie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej

– modyfikację dokumentacji w oparciu o potrzeby produkcji

– aktywny udział w obniżaniu kosztów produkcji

Wymagania:

– minimum 5-letnie doświadczenie w branży obróbki metali

– bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

– umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

– mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn CNC (istnieje możliwość szkolenia)

– znajomość oprogramowania 3D-SOLIDWORKS, CAMPROX lub inne

Oferujemy:

– zatrudnienie pełnoetatowe na podstawie umowy o pracę

– wynagrodzenie od 4 000 zł netto

– pracę w młodym i doświadczonym zespole

– możliwość zdobywania wiedzy poprzez szkolenia branżowe

– możliwość rozwoju zawodowego

Operator CNC

Poszukujemy osób na stanowisko operator CNC WaterJet.

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość rynku technicznego

– mile widziana znajomość oprogramowania 3D-SOLIDWORKS, CAMPROX lub innego

Oferujemy:

– wynagrodzenie od 3 500 zł netto

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– pracę w młodym doświadczonym zespole

Siedziba firmy/Miejsce pracy:
43-436 Górki Wielkie, ul.Spółdzielcza 9 – 1km od węzła S52 zjazd na Brenną.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres k.krzywon@tps-activ.com lub złożenie osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez tps-activ w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”